O nás

Jazyková agentura Extra Mile v Říčanech se zaměřuje na výuku angličtiny tak trochu jinak. Nezůstáváme jen u klasických lekcí, naopak, našim klientům přinášíme jedinečný zážitek při osvojování si cizího jazyka. Učíme interaktivní formou, která kombinuje různorodé zdroje anglického jazyka tak, aby studenti začali skutečně rozumět, a především také plynule mluvit. Zároveň spolupracujeme se zkušenými lektory z Anglie a USA, Skotska, Kanady, Nového Zélandu, Brazílie a dalších zemí, a tím zajišťujeme studentům kontakt s mnoha různými dialekty. Díky tomu si naši studenti angličtinu rychle naposlouchají, lépe rozumí, rozmluví se a nezaskočí je žádný přízvuk.

Kdo jsme

Karolína Jindrová BA (Hons)

Inspirací je pro mě naše ikonická fráze “Go the extra mile”, která znamená udělat něco navíc, snažit se o něco víc, než člověk musí. Prošla jsem si obdobím učebnic, úkolů a slovíček, ale rozhodla jsme se, že to nestačí a odstěhovala se do Skotska, kde jsem žila a studovala čtyři roky. Díky intenzitě, se kterou jsem angličtinu přijímala a používala, jsem si ji ve velmi krátkém čase dokonale osvojila. A protože ne každý může na pár let odjet do ciziny, aby se naučil anglicky, rozhodla jsem se, po více než 8 letech lektorské praxe, založit agenturu, která bude na principu intenzity fungovat a kde vás angličtinou naprosto obklopíme. To je totiž cesta, jak se angličtinu skutečně naučit. Naším mottem se proto řídí i naši studenti, neboť pokud chcete být v něčem lepší a dojít dál, pak musíte udělat něco navíc – třeba ujít Extra Mile.

Karolína Koller BA (Hons)

Office Manager

Lenka_Peterkova_photo-2
Kateřina Čapková

V Extra Mile pracuji jako Office Manager a starám se o hladký průběh veškeré organizace rozvrhu. Pokud navštěvujete naše lekce a máte jakýkoliv dotaz či přání, jsem ten pravý člověk, na kterého se obrátit. Vzhledem ke svému dlouholetému působení ve finančním sektoru se postarám také o přehlednou fakturaci a vyúčtování. Protože se ztotožňuji s naší ikonickou frází “Go the extra mile”, budu se i já snažit udělat něco navíc, aby naše vzájemná komunikace byla vždy příjemná.

Lektoři Extra Mile

51989034_1980124615616381_2635440762308788224_n
Lisa Simkins BA

Mé jméno je Lisa a pocházím z krásného města na jihovýchodě Anglie. V České republice žiji už více než čtyři roky. Nejprve jsem šest měsíců bydlela v Pardubicích, než jsem se přestěhovala do Prahy a stala se lektorkou angličtiny. Anglický jazyk učím tři roky a naprosto to miluji! Učit se češtinu jako cizinec mi pomohlo pochopit výzvy, které studium nového jazyka přináší. Tyto zkušenosti zúročuji ve svých lekcích a snažím se proto využívat multimediální materiál a nové účinné metodologie. Mám zkušenost s učením jak ve škole, tak v agentuře a osobně preferuji výuku financial a business English. Ve spolupráci s Extra Mile mám příležitost připravovat jedinečné a dynamické lekce. Díky podpoře a skvělému vedení cítím, že jsem na tom nejlepším místě, kde mohu studentům poskytnout opravdu kvalitní výuku.

 

lenka_peterkova_photography2
Luc Tonner BA

Jmenuji se Luc a pocházím z Kanady, kde jsem strávil většinu svého dětství. Během svého života jsem hodně cestoval a žil na mnoha místech, většinou v Asii. Nyní již sedmým rokem bydlím a pracuji v České republice. Studoval jsem bakalářské studium jazykové nauky v Austrálii a v posledních 18 letech jsem byl učitelem v bilingvních školách nejprve v Thajsku, poté na Tchaj-wanu a nyní v České republice. Mám certifikát TEFL a také jsem se podílel na britských letních školách v Británii v letech 2012-2016. Mám rád dobré české pivo a jídlo a rád v létě vyrazím za dobrou hudbou třeba na festival.

 

Anna Faller Headshot
Anna Faller, BA (Hons)

Mé jméno je Anna a do Prahy jsem se přestěhovala z Michiganu. V USA jsem učila na střední škole a před rokem jsem se přestěhovala do Prahy a začala vyučovat v Extra Mile díky vzdělávacímu programu TEFL. Nejraději učím děti, teenagery a dospělé, kteří jsou mírně pokročilí, ale i ty o něco zdatnější. V mých hodinách se zaměřuji především na to, aby si studenti osvojili užívání každodenní angličtiny a poradili si v běžných situacích. Zajímá mě psychologie, sport a cestování, s mou cestou do srdce Evropy se však mé obzory rozšířily a s nadšením přijímám vše, co česká kultura nabízí. Proto si myslím, že mé hodiny v agentuře Extra Mile budou vždy plné energie, pesté a zábavné! 🙂

david_hromatka_medium
David Francis Hromatka, BA

Jmenuji se David, pocházím z USA a lektorem angličtiny jsem stal, protože jsem se již dříve věnoval dětem a dospívajícím na letních kempech v rodné Minnesotě a tato práce mě zaujala. Miluji cestování a to byl také důvod, proč jsem se vydal do Prahy, kde jsem úspěšně složil TEFL zkoušku a získal certifikát pro výuku anglického jazyka. V Extra Mile v Říčanech vyučuji už více než rok
a účastním se i večeří s rodilým mluvčím. Při výuce se snažím angličtinu pojmout interaktivní formou a skrze každodenní témata. Tímto způsobem si totiž jazyk osvojíte a procvičíte snadno a já věřím, že vás lekce se mnou budou bavit:)

Chcete se stát součástí našeho týmu? Rádi mezi námi uvítáme i české lektory! Zašlete nám Vaše CV a motivační dopis na info@extra-mile.cz