Firemní kurzy

Výuka angličtiny pro vás i vaše zaměstnance přímo ve vaší firmě

Znalost angličtiny je při podnikání v současné době nezbytností, zároveň se jedná o jeden z nejvíce oblíbených benefitů pro zaměstnance. Spojte tak příjemné s užitečným a domluvte si lekce s Extra Mile

Chcete zvýšit jazykovou vybavenost svých zaměstnanců? Zajistíme výuku běžné i obchodní angličtiny přímo v prostředí vaší firmy. Nabízíme vám široké spektrum kvalitních jazykových služeb. Budeme rádi, když se i vy připojíte ke skupině našich spokojených klientů.

*Zákon o daních z příjmů dovoluje za daňově uznatelné považovat výdaje vynaložené na dosažení, zajištění a udržení příjmů například tedy jazykové kurzy.

box-seminarios-formativosŘíčany a okolí

Firemní výuku angličtiny poskytujeme fimám z Říčan i okolí, lektor za vámi přijde přímo do firmy a přizpůsobí se vašim časovým možnostem.

Praha

Nově jsme naše působení rozšířili i na celou Prahu, pokud tedy vaše firma sídlí v hlavním městě, neváhejte se na nás obrátit.

Lektoři

Naši lektoři jsou z různých koutů světa, můžeme vám nabídnout spolupráci jak s českými lektory i rodilými mluvčími, tak s výbornými učiteli z Brazílie či Indie, zkrátka podle toho, co vám bude nejvíce vyhovovat.

Všichni lektoři v Extra Mile jsou zkušení, kvalitní a kvalifikovaní učitelé, kteří mají dlouholeté zkušenosti s výukou Business English. Při výuce jazyků používají osvědčené i moderní metody a jejich cílem je naučit studenty používat angličtinu v reálných situacích.

Učební plán na míru

Před začátkem výuky nových studentů provádíme analýzu úrovně znalostí a potřeb jazykového vzdělávání. Následně sestavíme plán rozvoje jazykových schopností pro každou studijní skupinu. Vždy vycházíme z konkrétních potřeb klinta a z úrovně znalostí jednotlivých studentů. Pravidelně také provádíme testy pro kontrolu průběhu a vývoje výuky a také vyhodnocujeme zlepšování jednotlivých studentů.

Cena

Kurzovné je vypočítáno individuálně podle časové náročnosti, specializace, celkového počtu hodin a dalších kritérií. Zažádejte si o kalkulaci na míru pro vaši firmu zde.

Dokonalý přehled

Na konci každého měsíce obdržíte podrobné vyúčtování výuky společně s přehledem docházky a seznamem probraného učiva. Rychle tak ověříte přítomnost zaměstnanců na výuce a budete mít dokonalý přehled o veškeré provedené, odvolané či přesunuté výuce.