Kariéra

Stále hledáme nové kolegy do našeho týmu, ať už v Říčanech, kde se můžou zapojit do projektů a aktivit, které pořádáme, nebo v Praze, kde vyučujeme obchodní angličtinu ve firmách. Možné je také vyučovat kurzy dálkově přes Skype. S lektory vždy udržujeme přátelský vztah, konzultujeme s nimi lekce i studenty, v případě cizinců pomáháme se zajištěním bydlení, řešením české byrokracie a dbáme na to, aby u nás byli lektoři spokojení. Jsme tu pro vás stejně jako pro naše studenty.

Podívejte se na naši nabídku pracovních pozic a v případě vašeho zájmu nám prosím zašlete CV a motivační dopis na info@extra-mile.cz :

English Teacher

Weekend English Teacher

Výuka v Říčanech

Říčany jsou naše rodné město, kde učíme už sedmým rokem. Studenti všech věkových kategorií a úrovní přicházejí do naší agentury a hledají kurzy, ve kterých mohou kombinovat lekce s rodilým mluvčím, aby si osvojili mluvení, poslech a další dovednosti a lekce s českým lektorem, aby si zlepšili gramatiku. Naši rodilí mluvčí se mohou zúčastnit také rodinných večeří. K dispozici je i mnoho výletů a workshopů, do kterých se můžete zapojit. Každý měsíc pro naše studenty i učitele organizujeme tematická odpoledne s občerstvením, nápoji a aktivitami, které oslavují daný den nebo národní svátek.

Výuka v Praze

Společnosti se sídlem v Praze mají obvykle zájem o obchodní angličtinu, ale mnozí z nich chtějí, aby jejich zaměstnanci byli schopni používat angličtinu pro běžnou komunikaci a dosáhli úrovně Upper-Intermediate nebo Advanced. Jedná se obvykle o skupinové lekce, ale v některých případech může být i pro jednotlivce. Pro výuku ve firmách hledáme zkušené a spolehlivé učitele z Prahy nebo okolí. Certifikáty jako TEFL nebo CELTA jsou výhodou, ale nejsou podmínkou, pokud je lektor opravdu dobrý, rádi ho přijmeme i bez kvalifikace.

Výuka přes Skype

Cílem lekcí přes Skype je poskytnout našim studentům příležitost procvičit angličtinu s rodilým mluvčím, rozvinout schopnost rozlišovat mezi akcenty a rozumět jazyku v jakékoliv formě. Hovor trvá obvykle 20 minut v čase, který se předem domluví. Učitelé, které hledáme pro lekce přes Skype, musí být rodilí mluvčí, milí, trpěliví a komunikativní. Musí být schopni najít rovnováhu mezi teacher-talking-time a student-talking-time, aby poskytli studentovi opravdu efektivní lekci.