Letní příměstský tábor v Říčanech

Letos pro vás pořádáme již třetí ročník denního příměstského tábora v angličtině!

Tábor je určený pro děti od  od 7 do 13 let a předpokladem je alespoň základní znalost anglického jazyka. Na táboře je vždy maximální počet dětí 10 a věnuje se jim zkušený lektor, který celý program vede v angličtině. Idividuální přístup je pro nás prioritou, proto i skupiny s dětmi na různých úrovních a v různém věku nejsou v Extra Mile problém. Každému dítěti se přizpůsobíme tak, aby mu tábor dal co nejvíce. Tábor probíhá od pondělí do pátku vždy od 8.00h do 16.00h po celé léto. Nakoukněte do naší galerie.

Proč zvolit náš Summer Camp

V Říčanech a okolí je na výběr z mnoha příměstských táborů, ten náš ale nabízí to, co žádný jiný. Vždy máme pouze malou skupinu pod dohledem zkušeného lektora, abychom se mohli každému dítěti věnovat zvlášť a zaručili mu tak nejintenzivnější kontakt s angličtinou.

Program

Náš program je kreativní, neotřelý a zábavný, přece jen je léto a děti by se měly především bavit. Jezdíme na krásné výlety, které jsou vždy tematicky spjaté s programem daného dne. Každé skupince sestavíme program na míru podle věku, úrovně znalostí a různorodosti dětí, které se daného turnusu zúčastní. Děti se tak nemusí bát, že by nezvládaly nároky, které s sebou takto intenzivní program nese – my se přizpůsobujeme dětem, ne naopak. Děti si pomocí her osvojí slovíčka, gramatiku, idiomy i nejpoužívanější fráze a své znalosti pak zúročí v konverzaci během dne.

Pitný režim a strava

Po celou dobu tábora je zajištěn kvalitní pitný režim, to znamená čistá voda, domácí šťáva a kvalitní čaj. Oběd je formou domácí stravy, která zajišťuje vyvážený poměr živin, kuchyň i strava splňují všechny normy požadované hygienickými předpisy. Ke svačině je vždy nachystáno čerstvé ovoce. Sladkosti děti dostávají také, ale pouze jako odměnu při soutěžích a hrách.

20668711_10213594652039156_412352968_n

Lektoři

Lektory na tábor volíme vždy podle sestavy přihlášených dětí. Všichni však mají dlouholeté zkušenosti s výukou angličtiny i s vedením letních táborů, ať už se jedná o rodilé mluvčí, nebo o české lektory. Pokud se tábora účastní více než 7 dětí, starají se o ně dva lektoři, aby byl zachován individuální přístup.

Cena

Cena jednoho týdne na osobu je 5 400 Kč. V ní je zahrnuto 8 hodin angličtiny denně po 5 dnů, obědy a nápoje, vstupné a náklady na dopravu i plánované výlety, materiály (výtvarné pomůcky, odměny do soutěží a her). V případě, že na tábor přihlásíte i kamaráda nebo sourozence, je cena nižší, a to 5 100 Kč.

Pokud chcete pro své dítě to nejlepší, hledáte kvalitu a místo, kde je vaše dítě prioritou, pak zvolte Summer Camp s Extra Mile.  Nakoukněte také do galerie z loňského ročníku zde. Těšíme se na Vás v létě!

Termíny 2022  (aktuální obsazenost najdete zde)

T1 18.7. – 22.7.

T2 1.8. – 5.8.

T3 8.8. – 12.8.

T4 22.8. – 28.8.

Zde si můžete stáhnout přihlášku, vyplněný dokument prosím zašlete na info@extra-mile.cz nejpozději do 30. 6. 2022

Přihláška na anglický denní tábor v Říčanech