Angličtina

Ceník pro školní rok 2022/23 button

605 Kč / 60 min – individuální lekce

790 Kč / 60 min – mikroskupina (2 studenti)

1050 Kč / 60 min – skupina (3-4 studenti)

1500 Kč / 60 min – skupina (5-6 studentů)

ceny se dělí mezi jednotlivé studenty a jsou uvedeny včetně 21 % DPH

Nabízíme lekce s rodilými mluvčími pro konverzaci, správnou výslovnost a rozšíření slovní zásoby. Tyto lekce jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé studenty – nemusíte se obávat, že byste se cítili na hodině s rodilým mluvčím nekomfortně – výuka je vždy přizpůsobena na míru vaší úrovni znalostí. Při pravidelné komunikaci s rodilým mluvčím si navíc zvyknete na akcent a styl mluvy a nezaskočí vás tak žádná situace v komunikaci mimo učebnu. Délku lekcí si může student zvolit sám – 60 min, 90 min nebo 120 min. Tyto lekce jsou populární v kombinaci s českým lektorem, student má tedy dvě hodiny týdně, jednu s rodilým mluvčím a druhou s českým lektorem.

Mikroskupiny jsou lekce, kterých se účastní dva studenti. Jen zřídka ale takovou dvojici tvoříme my ze studentů, kteří se neznají, ve většině případů o tento formát mají zájem sourozenci, kamarádi, či partneři se stejnou či podobnou úrovní znalostí angličtiny.

Skupiny, kam dochází 3-6 studentů, jsou přípravné kurzy na zkoušky Cambridge English. Více naleznete zde.

On-line lekce

605 Kč / 60 min – individuální lekce

790 Kč / 60 min – mikroskupina (2 studenti)

uvedené ceny jsou včetně 21 % DPH

Během on-line lekcí lektoři využívají nejen běžných vzdělávacích prostředků, ale i mnoho multimediálního materiálu, on-line výuka otevřela zcela novou platformu a učení prostřednictvím Skypu a dalších aplikací jsme si naprosto zamilovali!

V případě mikroskupin lze lekci rozdělit na 30 min pro jednoho a 30 min pro druhého studenta, tento formát je oblíbený především u menších dětí.

U větších skupin on-line výuku neorganizujeme, kvalita lekcí je u nás na prvním místě a v tomto formátu ji bohužel není možné zajistit.