Nabídka lekcí

 

Lekce s rodilým mluvčímbutton

500 Kč / 60 min (individuální lekce)

300 Kč / 60 min (mikroskupina – dva studenti)

Nabízíme lekce s rodilými mluvčími pro konverzaci, správnou výslovnost a rozšíření slovní zásoby. Tyto lekce jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé studenty – nemusíte se obávat, že byste se cítili na hodině s rodilým mluvčím nekomfortně – výuka je vždy přizpůsobena na míru vašemu levelu. Při pravidelné komunikaci s rodilým mluvčím si navíc zvyknete na akcent a styl mluvy a nezaskočí vás tak žádná situace v komunikaci mimo učebnu. Délku lekcí si může student zvolit sám – 60 min, 90 min nebo 120 min. Tyto lekce jsou populární v kombinaci s českým lektorem, student má tedy dvě hodiny týdně, jednu s rodilým mluvčím a druhou s českým lektorem.

Skype

200 Kč / 20 min

250 Kč / 30 min

Krátké hovory po Skypu s lektory z různých koutů světa jsou přínosné pro rozvoj poslechových dovedností a každodenní  komunikace. Spolupracují s námi učitelé z Ameriky, Brazílie, Anglie, Nového Zélandu, Skotska i Kanady. Při těchto lekcích se student snadno rozmluví a naučí se porozumět angličtině v různých akcentech. Lekce po Skypu jsou také vhodné pro ty, kteří nemají čas na klasické konverzační hodiny v učebně – stihnete ji totiž třeba během oběda nebo při odpolední kávě.

Večeře s rodilým mluvčím

1 500 Kč / 3.5 h

Zajišťujeme také večeře s rodilým mluvčím, který přijde přímo k vám domů a během společné přípravy jídla a při večeři si angličtinu procvičí celá rodina.

English Afternoon

150 Kč / osoba

Jednou měsíčně připravujeme také tematická odpoledne, kterých se naši studenti účastní spolu s našimi lektory. Téma se vždy vztahuje k významnému dni, který se slaví v anglicky mluvících zemích – Halloween, St Patrick’s Day, Thanksgiving a další.

 

Nenašli jste zde přesně to, co hledáte? Napište nám na info@extra-mile.cz nebo zavolejte na 732 162 386 a sdělte nám Vaši představu, rádi Vám připravíme výuku přímo na míru nebo poradíme s výběrem některého z našich zvýhodněných balíčků. Těšíme se na na Vás v Extra Mile!