Angličtina

Lekce s rodilým mluvčímbutton

605 Kč / 60 min (individuální lekce)

363 Kč / 60 min (mikroskupina – dva studenti)

242 Kč / 60 min (skupina – tři a více studentů)

uvedené ceny jsou včetně 21% DPH

Nabízíme lekce s rodilými mluvčími pro konverzaci, správnou výslovnost a rozšíření slovní zásoby. Tyto lekce jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé studenty – nemusíte se obávat, že byste se cítili na hodině s rodilým mluvčím nekomfortně – výuka je vždy přizpůsobena na míru vaší úrovni znalostí. Při pravidelné komunikaci s rodilým mluvčím si navíc zvyknete na akcent a styl mluvy a nezaskočí vás tak žádná situace v komunikaci mimo učebnu. Délku lekcí si může student zvolit sám – 60 min, 90 min nebo 120 min. Tyto lekce jsou populární v kombinaci s českým lektorem, student má tedy dvě hodiny týdně, jednu s rodilým mluvčím a druhou s českým lektorem.

Skype

od 605 Kč / 60 min (individuální lekce)

od 363 Kč / 60 min (mikroskupina – dva studenti)

uvedené ceny jsou včetně DPH

V době omezení kvůli COVID-19 se část naší výuky přesunula on-line. Během lekcí po Skypu lektoři využívají nejen běžných vzdělávacích prostředků, ale i mnoho multimediálního materiálu, on-line výuka otevřela zcela novou platformu a učení po Skypu jsme si naprosto zamilovali! Zkuste si lekci s rodilým mluvčím prostřednictvím obrazovky klidně u vás v obýváku! 🙂

Večeře s rodilým mluvčím – momentálně nedostupné (COVID-19)

1 500 Kč / 3.5 h

Zajišťujeme také večeře s rodilým mluvčím, který přijde přímo k vám domů a během společné přípravy jídla a při večeři si angličtinu procvičí celá rodina.

English Afternoon – momentálně nedostupné (COVID-19)

250 Kč / osoba

Jednou měsíčně připravujeme také tematická odpoledne, kterých se naši studenti účastní spolu s našimi lektory. Téma se vždy vztahuje k významnému dni, který se slaví v anglicky mluvících zemích – Halloween, St Patrick’s Day, Thanksgiving a další.

Nenašli jste zde přesně to, co hledáte? Napište nám na info@extra-mile.cz nebo zavolejte na 732 162 386 a sdělte nám Vaši představu, rádi Vám připravíme výuku přímo na míru nebo poradíme s výběrem některého z našich zvýhodněných balíčků. Těšíme se na Vás v Extra Mile!