Blog

Summer Camp

Letos pro vás pořádáme první ročník denního příměstského tábora v angličtině:-)

Tábor je určený pro děti od 6 do 13 let a předpokladem je alespoň základní znalost anglického jazyka. Na táboře je vždy maximální počet dětí 10 a věnují se jim dva lektoři. Individuální přístup je pro nás prioritou, proto i skupiny s dětmi na různých úrovních a v různém věku nejsou v Extra Mile problém. Každému dítěti se přizpůsobíme tak, aby mu tábor dal co nejvíce. Tábor probíhá od pondělí do pátku vždy od 8.30h do 16.30h po celé léto!

 

Proč zvolit náš Summer Camp

V Říčanech a okolí je na výběr z mnoha příměstských táborů, ten náš ale nabízí to, co žádný jiný. Vždy máme pouze malou skupinu, abychom se mohli každému dítěti věnovat zvlášť a zaručili mu tak nejintenzivnější kontakt s angličtinou.

Program

Náš program je kreativní, neotřelý a zábavný, přece jen je léto a děti by se měly především bavit. Jezdíme na krásné výlety, které jsou vždy tematicky spjaté s programem daného dne. Každé skupince sestavíme program na míru podle věku, úrovně znalostí a různorodosti dětí, které se daného turnusu zúčastní. Děti se tak nemusí bát, že by nezvládaly nároky, které s sebou takto intenzivní program nese – my se přizpůsobujeme dětem, ne naopak. Děti si pomocí her osvojí slovíčka, gramatiku, idiomy i nejpoužívanější fráze a své znalosti pak zúročí v konverzaci během dne.

Pitný režim a strava

Po celou dobu tábora je zajištěn kvalitní pitný režim, to znamená čistá voda, domácí šťáva a kvalitní čaj. Na oběd chodíme vždy do prověřených restaurací, které dětem poskytují dobrý výběr, děti si tam navíc mohou vyzkoušet objednávku jídla v angličtině. Ke svačině je vždy nachystáno čerstvé ovoce. Sladkosti děti dostávají také, ale pouze jako odměnu při soutěžích a hrách.

Lektoři

Lektory na tábor volíme vždy podle sestavy přihlášených dětí. Všichni však mají dlouholeté zkušenosti s výukou angličtiny i s vedením letních táborů, ať už se jedná o rodilé mluvčí, nebo o české lektory. Pokud se tábora účastní více než 5 dětí, starají se o ně dva lektoři, aby byl zachován individuální přístup.

Cena

Cena jednoho týdne na osobu je 4 500 Kč. V ní je zahrnuto 8 hodin angličtiny denně po 5 dnů, obědy a nápoje, vstupné a náklady na dopravu i plánované výlety, materiály (výtvarné pomůcky, odměny do soutěží a her).

 

Pokud chcete pro své dítě to nejlepší, hledáte kvalitu a místo, kde je vaše dítě prioritou, pak zvolte Summer Camp s Extra Mile. Těšíme se na Vás v příštím ročníku!

Summer Camp 2018

První ročník našeho Anglického příměstského tábora se opravdu vydařil!

V pondělí jsme se ponořili do tajů vědy. Physics, biology and chemistry – tyto obory jsme dopoledne dokonale prozkoumali. Nejprve jsme se zásobili novými pojmy a slovíčky, které jsme potřebovali k pokusům. Následně jsme sepsali metodologii a pokusy na vlastní pěst vyzkoušeli. Odpoledne jsme již vybaveni znalostmi vyrazili do vodního kaskádovitého parku v Malešicích. Tam jsme prověřili hydrauliku i zákony fyziky a protože bylo horko, spojili jsme příjemné s užitečným a schladili se ve fontáně a u stavidel.